contact

Locatie Duitsland

FORA Folienfabrik GmbH
FORA Handelsgesellschaft mbH
Pfaffenhäule 30
78224 Singen

Locatie Nederland

Pack-It B.V.
Benjamin Franklinstraat 14
3261 LW Oud-Beijerland

Contact

+49 7731 38841 – 0
+49 7731 1692061
info@foragroup.eu

Contactpersonen

Commercieel management

Torsten Gaub
t +49 7731 38841 – 27
e t.gaub@foragroup.eu

Project management

Jerry de Munnik
t +49 7731 38841 – 26
e j.demunnik@foragroup.eu

Finance

Finance Department
t +49 7731 38841 – 52
e finance@foragroup.eu

Verkoop

Verkoopafdeling
t +49 7731 38841 – 0
e vertrieb@foragroup.eu

Susanne Guenther
t +49 7731 38841 – 21
e s.guenther@foragroup.eu

Nils Winskowsky
t +49 7731 38841 – 20
e n.winskowsky@foragroup.eu

Sandra Schwab
t +49 7731 38841 – 23
e s.schwab@foragroup.eu

Sandra Urbansky
t +49 7731 38841 – 17
e s.urbansky@foragroup.eu

Inkoop

Isabel Köhler
t +49 7731 38841 – 35
e i.koehler@foragroup.eu

Inkoop Onderhoudsmaterialen

Stefanie Gaub
t +49 7731 38841 – 38
e s.gaub@foragroup.eu

Logistiek

Luca Messina Olaverria
t +49 7731 38841 – 24
e l.olaverria@foragroup.eu

Arber Sahiti
t +49 7731 38841 – 53
e a.sahiti@foragroup.eu

Human Resources

Annette Büche 
t +49 7731 38841 – 15
e a.bueche@foragroup.eu

Persoonlijk kennismaken?

Neem contact met ons op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

    Download here our general terms and conditions.

    start learning your favorite topics today

    start your free 10 days trial now

    Please add MailChimp API Key in Settings
    Call Now Button